هروی


کشور های مستقر در مرکز هروی:


آدرس: میدان هروی، خیابان موسوی( گلستان پنجم) نبش خیابان نازک، مجتمع هروی سنتر طبقه چهارم

اطلاعات تکمیلیکشورشماره تماسآدرس سایتایمیل وقت ملاقاتایمیل مکاتبات

اتریش(+98) 2191314200
(+98) 2191008041
Austriaappointmentaustria@vfshelpline.cominfo.austriairan@vfshelpline.com

بلژیک(+98) 2191314201
(+98) 2191008042
Belgiumappointmentbelgium@vfshelpline.cominfo.belgiumiran@vfshelpline.com

جمهوری چک(+98) 2191314202
(+98) 2191008043
Czech Republicappointmentczechrepublic@vfshelpline.cominfo.czechrepublic@vfshelpline.com

دانمارک(+98) 2191314203
(+98) 2191008044
Denmarkappointmentdenmark@vfshelpline.cominfo.denmarkiran@vfshelpline.com

فنلاند(+98) 2191314204
(+98) 2191008045
Finlandappointmentfinland@vfshelpline.cominfo.finlandiran@vfshelpline.com

فرانسه(+98) 2191314205
(+98) 2191008046
Franceappointmentfrance@vfshelpline.cominfo.franceiran@vfshelpline.com

یونان(+98) 2191314206
(+98) 2191008047
Greeceappointmentgreece@vfshelpline.cominfo.greeceiran@vfshelpline.com

مجارستان(+98) 2191314207
(+98) 2191008048
Hungaryappointment.hungaryiran@vfshelpline.cominfo.hungaryiran@vfshelpline.com

نروژ(+98) 2191314209
(+98) 2191008050
Norwayappointmentnorway@vfshelpline.cominfo.norwayiran@vfshelpline.com

پرتغال(+98) 2191314210
(+98) 2191008051
Portugalappointmentportugal@vfshelpline.cominfo.portugaliran@vfshelpline.com

سوئیس(+98) 2191314212
(+98) 2191008053
Switzerlandappointmentswitzerland@vfshelpline.cominfo.switzerlandiran@vfshelpline.com

هلند(+98) 2191314213
(+98) 2191008054
Netherlandsappt.netherlands@vfshelpline.cominfo.netherlandsiran@vfshelpline.com

آرژانتین


آدرس: کشور های مستقر در مرکز آرژانتین:


میدان آرژانتین، خیابان الوند، خیابان راشل کوری پلاک 11

توضیحات تکمیلیکشورشماره تماسآدرس سایتایمیل وقت ملاقاتمکاتبات

انگلستان+9821 8280 2996United Kingdomwww.gov.uk/contact-ukvi-inside-outside-ukwww.gov.uk/contact-ukvi-inside-outside-uk

آفریقای جنوبی(+98) 2191314211
(+98) 2191008052
South Africainfo.zairan@vfshelpline.cominfo.zairan@vfshelpline.com

اوکراین(+98) 2191314214
(+98) 2191008055
Ukraineinfo.ukraineiran@vfshelpline.cominfo.ukraineiran@vfshelpline.com

نیوزلند(+98) 2191314208
(+98) 2191008049
Newzealandinfo.newzealandiran@vfshelpline.cominfo.newzealandiran@vfshelpline.com
هشدار های مهم:

1- به متقاضیان ویزا توصیه می شود با صبر و دقت لازم، اطلاعات و راهنمائی‌های ارائه شده در این سایت را مطالعه کنند زیرا سودجویان معمولاً از بی اطلاعی متقاضیان سوء استفاده می نمایند.
2 - هیچ فرد یا تشکیلاتی بجز سفارتخانه ها و کشور مربوطه در روند تصمیم گیری برای صدور ویزا دارای اختیار نیستند.
3- اخذ نوبت مراجعه برای ارائه درخواست ویزا رایگان است و متقاضیان خود می توانند از طریق سایت VFS نوبت دریافت کنند. مراقب ترفندهای تبلیغاتی گوناگون در این خصوص باشند.
4- هیچ یک از کارکنان این شرکت توصیه و معرفی خدمات مرتبط و همچنین ارائه مشاوره برای دریافت نوبت و ویزا نمی نمایند.
5- متقاضیان، فتوکپی ها و پرینت های لازم که شرح آن قبل از ورود به مرکز ویزا به ایشان اعلام شده است را در اختیار داشته باشند. هیچ الزامی برای تهیه آن در مرکز یا اطراف وجود ندارد.