تعطیلی موقت مراکز درخواست ویزا اتریش در ایران

با توجه به هشدار فعلی Coronavirus (COVID-19) ، توجه داشته باشید که مرکز درخواست ما برای اتریش در تهران بسته خواهد شد.

با شروع از 27 فوریه 2020 ، ما قرارهای جدید یا تسلیم درخواست را نمی پذیریم و با مشتریانی که در این مدت قرارهای ملاقات دارند برای گفتگو در مورد ترتیبات جایگزین با مشتریانی که در حال حاضر قرارهای ملاقات دارند در تماس خواهیم بود.

در صورت امکان ، برای 26 فوریه 2020 ما می خواهیم گذرنامه هایی را که در حال حاضر در VAC در اختیار مشتریان قرار می دهیم ، از طریق پیک ، که در آن درخواست پیک درخواست شده است.

اگر گذرنامه شما در حال حاضر در VAC نگهداری می شود ، اما شما قبلاً ترتیب پیگیری آن را نداده اید ، می توانید با مراجعه به مركز درخواست ویزا ، طبق زمانهای جمع آوری گذرنامه ، گذرنامه را جمع كنید. یکشنبه تا پنجشنبه.

ما همچنان وضعیت را نظارت می کنیم و به روزرسانی هایی را در مورد زمان بازگشایی مجدد Aust VAC در این صفحه ارائه خواهیم داد.

برای هر گونه سؤال دیگر ، لطفاً با این آدرس تماس بگیرید: info.austriairan@vfshelpline.com.

ما از ناراحتی عذرخواهی می کنیم و از همکاری نوع شما قدردانی می کنیم.

لطفاً توجه داشته باشید: از تاریخ 2 فوریه 2020 هزینه ویزای شینگن برای هر شخص (ویزای کوتاه) از 60 به 80 یورو افزایش می یابد. برای کودکان بین 6 تا 12 سال ، هزینه ویزا به 40 یوروافزایش می یابد.
مراقب پیشنهادات شغلی جعلی باشید. برای کسب اطلاعات بیش تر – اینجا را کلیک کنید
اطلاعیه مهم برای متقاضیان ویزا بیشتر بخوانید

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار های مهم:

1- به متقاضیان ویزا توصیه می شود با صبر و دقت لازم، اطلاعات و راهنمائی‌های ارائه شده در این سایت را مطالعه کنند زیرا سودجویان معمولاً از بی اطلاعی متقاضیان سوء استفاده می نمایند.
2 - هیچ فرد یا تشکیلاتی بجز سفارتخانه ها و کشور مربوطه در روند تصمیم گیری برای صدور ویزا دارای اختیار نیستند.
3- اخذ نوبت مراجعه برای ارائه درخواست ویزا رایگان است و متقاضیان خود می توانند از طریق سایت VFS نوبت دریافت کنند. مراقب ترفندهای تبلیغاتی گوناگون در این خصوص باشند.
4- هیچ یک از کارکنان این شرکت توصیه و معرفی خدمات مرتبط و همچنین ارائه مشاوره برای دریافت نوبت و ویزا نمی نمایند.
5- متقاضیان، فتوکپی ها و پرینت های لازم که شرح آن قبل از ورود به مرکز ویزا به ایشان اعلام شده است را در اختیار داشته باشند. هیچ الزامی برای تهیه آن در مرکز یا اطراف وجود ندارد.