معرفی شرکت افق امید خاورمیانه

معرفی شرکت افق امید خاورمیانه

این شرکت نماینده رسمی شرکت VFS GLOBAL است که خدمات برونسپاری شده 18 سفارتخانه خارجی را در ایران انجام می دهد. متقاضیان ویزای این 18 کشور نیازی به مراجعه به سفارتخانه های مربوطه نداشته وصرفاً از طریق این شرکت اقدام خواهند کرد.

VFS Global بزرگترین شرکت درحوزه برونسپاری ویزا درجهان است. اعتبار جهانی آن باعث گردیده 67 کشور مهم دنیا در 145 کشور بخش پذیرش ویزای خود را به آن بسپارند بنحوی که در 3401 مرکز آن تا این لحظه برای 253.185.278 نفر تقاضای ویزا اقدام شده است.
این شرکت هیچگونه دخالتی درتعیین وقت ورود به مرکز ویزا و همچنین تصمیم گیری برای صدور ویزای هیچ کشوری را ندارد. این مهم توسط سفارتخانه ها و کشورهای متبوعشان صورت می گیرد.
شرکت افق امید خاورمیانه شرکتی ایرانی است که با کسب مجوزهای لازم طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران مشغول فعالیت است. توانایی و سلامت این شرکت بگونه ای است که این مسئولیت مهم به آن واگذار گردیده است.
سرلوحه فعالیت این شرکت مشتری مداری و تکریم متقاضیان بوده و تمام تلاش خود را جهت رضایت و تسهیل امور مربوطه انجام داده و خواهد داد.
افق امید، هیچگونه نماینده و کارگزاری نداشته وتمام امور توسط خود شرکت انجام می گیرد.

برای دریافت اطلاعات ویزای هرکشور بر روی نام کشور مورد نظر کلیک کنید:

کشور های مستقر در مرکز هروی:
میدان هروی، خیابان موسوی( گلستان پنجم) نبش خیابان نازک، مجتمع هروی سنتر طبقه چهارم

انگلستان

نیوزلند

فرانسه

بلژیک

پرتغال

یونان

اتریش

نروژ

فنلاند

جمهوری چک

استرالیا

مجارستان

سوئیس

هلند

دانمارک

اوکراین

آفریقای جنوبی

کرواسی

 

 


 

اطلاعات تماس شرکت افق امید خاور میانه

آدرس: میدان هروی، خیابان موسوی( گلستان پنجم) نبش خیابان نازک، مجتمع هروی سنتر طبقه چهارم

تلفن: 02126752308

فکس: 02126752304

ایمیل: info@ofoghomid.com

* مهم

 

شماره تلفن فوق فقط برای امور اداری و مالی شرکت افق امید می باشد، برای کسب اطلاع در خصوص ویزا لازم است با شماره تلفن مختص هر کشور که در صفحه مربوطه درج شده است تماس حاصل شود.
هشدار های مهم:

1- به متقاضیان ویزا توصیه می شود با صبر و دقت لازم، اطلاعات و راهنمائی‌های ارائه شده در این سایت را مطالعه کنند زیرا سودجویان معمولاً از بی اطلاعی متقاضیان سوء استفاده می نمایند.
2 - هیچ فرد یا تشکیلاتی بجز سفارتخانه ها و کشور مربوطه در روند تصمیم گیری برای صدور ویزا دارای اختیار نیستند.
3- اخذ نوبت مراجعه برای ارائه درخواست ویزا رایگان است و متقاضیان خود می توانند از طریق سایت VFS نوبت دریافت کنند. مراقب ترفندهای تبلیغاتی گوناگون در این خصوص باشند.
4- هیچ یک از کارکنان این شرکت توصیه و معرفی خدمات مرتبط و همچنین ارائه مشاوره برای دریافت نوبت و ویزا نمی نمایند.
5- متقاضیان، فتوکپی ها و پرینت های لازم که شرح آن قبل از ورود به مرکز ویزا به ایشان اعلام شده است را در اختیار داشته باشند. هیچ الزامی برای تهیه آن در مرکز یا اطراف وجود ندارد.