تعطیلی موقت مرکز درخواست ویزا انگلیس در ایران

بروز رسانی برای افرادی گذر نامه آنها نزد سفارت انگلیس می باشد ، یا افرادی که قصد درخواست ویزای انگلستان در ایران را دارند .

در نتیجه تاثیر ویروس کرونا (کوید19) در مسیر های پرواز منطقه ای ، انگلیس با ابراز تاسف اعلام می دارد که بطور موقت قادر به ارائه خدمات ویزا به مشتریانی که در ایران متقاضی هستند نمی باشد .
تمام وقت ملاقات ها در طول هفته آینده لغو شده است ، در حالی که ما وضعیت را تحت بررسی قرار می دهیم .متقاضیان در طی این مدت نباید در مرکز در خواست ویزا حاضر شوند .
چنانچه پاسپورت شما در حال حاضر به عنوان یک درخواست بازنزد ویزا و مهاجرت بریتانیا می باشد و شما تمایل به پس گرفتن پاسپورت خود دارید ، لطفاً با feedback.ukIran@vfshelpline.com تماس بگیرید .
لطفا شماره مرجع خود (جی دبلیو اف) را در ایمیل خود ذکر کنید. اگر درخواست بازگشت گذرنامه خود را دارید، می توانید آنرا بعدا تحویل دهید و ما همچنان ارزیابی درخواست شما را ادامه خواهیم داد.
وزارت امور داخله به نظارت بر اوضاع ادامه خواهد داد و به شما توصیه می شود جهت دسترسی به قرار ملاقات های جدید، به بررسی این وب‌سایت ادامه دهید.
به محض اینکه بتوانیم خدمات خود را در ایران عملیاتی کنیم، بازگشت کلیه اسناد و تصمیمات به متقاضیان خود را در اولویت قرار خواهیم داد.

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار های مهم:

1- به متقاضیان ویزا توصیه می شود با صبر و دقت لازم، اطلاعات و راهنمائی‌های ارائه شده در این سایت را مطالعه کنند زیرا سودجویان معمولاً از بی اطلاعی متقاضیان سوء استفاده می نمایند.
2 - هیچ فرد یا تشکیلاتی بجز سفارتخانه ها و کشور مربوطه در روند تصمیم گیری برای صدور ویزا دارای اختیار نیستند.
3- اخذ نوبت مراجعه برای ارائه درخواست ویزا رایگان است و متقاضیان خود می توانند از طریق سایت VFS نوبت دریافت کنند. مراقب ترفندهای تبلیغاتی گوناگون در این خصوص باشند.
4- هیچ یک از کارکنان این شرکت توصیه و معرفی خدمات مرتبط و همچنین ارائه مشاوره برای دریافت نوبت و ویزا نمی نمایند.
5- متقاضیان، فتوکپی ها و پرینت های لازم که شرح آن قبل از ورود به مرکز ویزا به ایشان اعلام شده است را در اختیار داشته باشند. هیچ الزامی برای تهیه آن در مرکز یا اطراف وجود ندارد.