مرکز جدید خدمات صدور روادید بریتانیا

مرکز جدید خدمات ویزای بریتانیا در تهران روز سه شنبه 27 شهریور ماه با حضور سفیر انگلستان و دیگر مقامات این سفارت خانه در مرکز آرژانتین شرکت افق امید خاور میانه به عنوان نماینده رسمی شرکت VFS Global در ایران افتتاح شد.

سفارت بریتانیا همچنین اعلام کرد که در سال گذشته برای 14000 متقاضی ایرانی ویزای بریتانیا صادر نموده و ارائه خدمات منصفانه ویزا به متقاضیان ایرانی را از جمله تعهدات خود می داند.

شایان ذکر است پیشتر ارائه خدمات صدور روادید کشور های زلاند نو، آفریقای جنوبی، اوکراین نیز در مرکز آرژانتین به متقاضیان آغاز گردیده بود.

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار های مهم:

1- به متقاضیان ویزا توصیه می شود با صبر و دقت لازم، اطلاعات و راهنمائی‌های ارائه شده در این سایت را مطالعه کنند زیرا سودجویان معمولاً از بی اطلاعی متقاضیان سوء استفاده می نمایند.
2 - هیچ فرد یا تشکیلاتی بجز سفارتخانه ها و کشور مربوطه در روند تصمیم گیری برای صدور ویزا دارای اختیار نیستند.
3- اخذ نوبت مراجعه برای ارائه درخواست ویزا رایگان است و متقاضیان خود می توانند از طریق سایت VFS نوبت دریافت کنند. مراقب ترفندهای تبلیغاتی گوناگون در این خصوص باشند.
4- هیچ یک از کارکنان این شرکت توصیه و معرفی خدمات مرتبط و همچنین ارائه مشاوره برای دریافت نوبت و ویزا نمی نمایند.
5- متقاضیان، فتوکپی ها و پرینت های لازم که شرح آن قبل از ورود به مرکز ویزا به ایشان اعلام شده است را در اختیار داشته باشند. هیچ الزامی برای تهیه آن در مرکز یا اطراف وجود ندارد.