مراجعه کننده گرامی، خواهشمند است با دقت توضیحات این صفحه را جهت آگاهی بیشتر مطالعه نمایید و سپس با کلیک بر روی پرچم انگلستان به صفحه مربوطه در سایت VFS Global مراجعه نمایید.

نظر به اینکه مدارک برخی متقاضیان هنگام ارائه درخواست، ناقص می باشد بنابراین توضیحات زیر ارائه می گردد:

اطلاعات ویزا:
https://www.gov.uk/browse/visas-immigration

آدرس وبسایت:
https://www.vfsglobal.co.uk/en

فرم درخواست نوبت آنلاین:
https://www.visa4uk.fco.gov.uk/
برای تحویل مدارک در مرکز درخواست ویزای انگلیس، شما می بایست فرم درخواست خود را تکمیل کنید، هزینه متناسب با نوع ویزا را پرداخت کنید و نوبت خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

مرکز ارتباط:
https://www.gov.uk/contact-ukvi-inside-outside-uk

شرکت VFS Global هیچگونه مسئولیتی در قبال ارائه ی اطلاعات تهیه مدارک و هرگونه مشاوره به متقاضیان ویزای بریتانیا را ندارد. از آنجاییکه کارمندان این شرکت قادر به پاسخگویی اطلاعات درخواست شده نیستند، اگر ایمیل شما در مورد ویزای انگلستان، مراحل و فرآیند آن می باشد لطفا به وبسایت https://www.gov.uk/contact-ukvi-inside-outside-uk مراجعه نمایید تا اطلاعات معتبر را از مشاوران و خدمات اطلاعاتی بخش ویزا و مهاجرت بریتانیا (UKV&I) کسب نمایید.

تذکر:
مجددا تاکید می گردد اطلاعات بالا تنها مدارک کافی و مورد نیاز برای ارائه درخواست ویزا نیست. متقاضیان برای کسب اطلاعات کامل و نهائی به سایت بالا مراجعه فرمائید.

هشدار های مهم:

1- به متقاضیان ویزا توصیه می شود با صبر و دقت لازم، اطلاعات و راهنمائی‌های ارائه شده در این سایت را مطالعه کنند زیرا سودجویان معمولاً از بی اطلاعی متقاضیان سوء استفاده می نمایند.
2 - هیچ فرد یا تشکیلاتی بجز سفارتخانه ها و کشور مربوطه در روند تصمیم گیری برای صدور ویزا دارای اختیار نیستند.
3- اخذ نوبت مراجعه برای ارائه درخواست ویزا رایگان است و متقاضیان خود می توانند از طریق سایت VFS نوبت دریافت کنند. مراقب ترفندهای تبلیغاتی گوناگون در این خصوص باشند.
4- هیچ یک از کارکنان این شرکت توصیه و معرفی خدمات مرتبط و همچنین ارائه مشاوره برای دریافت نوبت و ویزا نمی نمایند.
5- متقاضیان، فتوکپی ها و پرینت های لازم که شرح آن قبل از ورود به مرکز ویزا به ایشان اعلام شده است را در اختیار داشته باشند. هیچ الزامی برای تهیه آن در مرکز یا اطراف وجود ندارد.