تعلیق موقت ویزا بلند مدت در تهران برای مشتریان ویزا پرتغال

کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس (GCC) در پی انتشار جدیدترین Coronavirus (COVID-19) دستور توقف موقت پروازها به ایران را صادر کردند. این امر باعث تاخیر در مسیرهای پیک در منطقه شده است که بر عملکرد ویزا پرتغال تأثیر گذاشته است

در نتیجه ، با شروع از 02 مارس 2020 ، درخواست ویزا بلند مدت در تهران برای مشتریان ویزا پرتغال تا اطلاع ثانوی پذیرفته نخواهد شد. ما در این دوره با مشتریانی که در حال حاضر برای ارسال ویزا بلند مدت هستند ، در تماس خواهیم بود تا در مورد ترتیبات جایگزین صحبت کنند

ما وضعیت را تحت بررسی قرار خواهیم داد و وقتی خدمات دوباره ارائه می شود ، ما در این صفحه به روزرسانی می کنیم

0 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشدار های مهم:

1- به متقاضیان ویزا توصیه می شود با صبر و دقت لازم، اطلاعات و راهنمائی‌های ارائه شده در این سایت را مطالعه کنند زیرا سودجویان معمولاً از بی اطلاعی متقاضیان سوء استفاده می نمایند.
2 - هیچ فرد یا تشکیلاتی بجز سفارتخانه ها و کشور مربوطه در روند تصمیم گیری برای صدور ویزا دارای اختیار نیستند.
3- اخذ نوبت مراجعه برای ارائه درخواست ویزا رایگان است و متقاضیان خود می توانند از طریق سایت VFS نوبت دریافت کنند. مراقب ترفندهای تبلیغاتی گوناگون در این خصوص باشند.
4- هیچ یک از کارکنان این شرکت توصیه و معرفی خدمات مرتبط و همچنین ارائه مشاوره برای دریافت نوبت و ویزا نمی نمایند.
5- متقاضیان، فتوکپی ها و پرینت های لازم که شرح آن قبل از ورود به مرکز ویزا به ایشان اعلام شده است را در اختیار داشته باشند. هیچ الزامی برای تهیه آن در مرکز یا اطراف وجود ندارد.